Žaluzie Hajný

Žaluzie - garážová vrata - dveře Hajný

Žaluzie Hajný

úvod

žaluzie

dveře, zárubně

vrata, brány

sítě proti hmyzu

okna plastová

eurookna

kontakt

Garážová vrata

Rolovací vrata

Minimální náročnost na prostor jak uvnitř tak i vně garáže nad otvorem. Ovládání ruční nebo elektropohonem, vypínačem, popřípadě dálkovým ovládáním. Vrata jsou zabezpečena protizdvihovými bezpečnostními pružinami. K výrobě jsou použity extrudované lamely a lamely válcované vyplněné PUR pěnou. Povrchová úprava lakem dle vzorníku RAL.


Sekční vrata

Nutný prostor pod stropem (nad stáním v garáži jsou vodící kolejnice). Ovládání ruční nebo elektropohonem (nejčastější provedení) nebo pomocí tlačítkového vypínače, popřípadě dálkovým ovládáním.

Zabezpečení vrat s ručním pohonem je na zámek se závorami, u provedení elektropohonem je zabezpečení provedeno blokováním (samosvorností převodu elektropohonu). Sekce jsou vyrobeny z ocelových plechů žárově zinkovaných. Povrch tvoří kašírovací folie v desítkách odstínů dřeva nebo barevné folie popřípadě polyesterový lak dle vzorníku RAL. Výplň sekcí je PUR pěnou.


Posuvná vrata do boku

Jejich výhodou jsou minimální nároky na prostor. Další nespornou výhodou je celý výškový průchod při částečném pootevření vrat pro osoby, kolo, kočárky. Ovládání ruční nebo elektropohonem. Jednotlivé sekce jsou identické se sekcemi jako u sekčních vrat, zabezpečení taktéž.


[fotogalerie]

Fotogalerie

Žaluzie Hajný - Garážová vrata Žaluzie Hajný - Garážová vrata Žaluzie Hajný - Garážová vrata Žaluzie Hajný - Garážová vrata
   Tip: pro zvětšení obrázku na něj klikněte

kontakt

email:
zaluziehajny@seznam.cz

mobil:
+420 602 70 83 60
+420 737 18 33 44

adresa:
Kollárova 213
783 53 Velká Bystřice
mapa

www.zaluzie.net   |   www.zaluzieolomouc.cz
 

Žaluzie Hajný

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, okna, dveře, garážová vrata, brány, markýzy v Olomouci Brně

mobil:
+420 602 70 83 60
+420 737 18 33 44

e-mail:
zaluziehajny@seznam.cz