Žaluzie Hajný

Žaluzie - garážová vrata - dveře Hajný

Žaluzie Hajný

úvod

žaluzie

dveře, zárubně

vrata, brány

sítě proti hmyzu

okna plastová

eurookna

kontakt

Sítě proti hmyzu

Pevné sítě

Jsou nejpřirozenější a nejúčinnější ochranou proti obtížnému hmyzu. Rámky jsou vyrobeny z válcovaného hliníkového profilu.

Profily používáme 25 x 10 mm, 19 x 10 mm s límcem a 24 x 24 mm s odsazením pro okna s vysunutou okapnicí před rám okna. Na připevnění k rámu okna používáme pozinkované vruty nebo otočný úchyt, popřípadě nerezové háčky.


Samonavíjecí sítě

Skládají se ze samonavíjecího hliníkového boxu, do kterého je pomocí pružinového mechanismu navíjena síťovina, vedená v bočních vodících lištách, opatřených kartáčkem.


Síťované dveře proti hmyzu

Rám je zhotoven z válcovaného hliníkového profilu 50 x 18 mm. Dveře jsou vyztuženy uprostřed příčkou a mohou být doplněny okapovou lištou. Dále jsou vybaveny madlem, magnetkou a na přání samouzavíracím pantem.

U všech výrobků je použita síťovina z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.


Posuvné dveřní sítě proti hmyzu

Rám je zhotoven z válcovaného, popřípadě taženého hliníkového profilu. Je pomocí vozíčků zavěšen v kolejnici a dolní část je vedena pomocí trnu v drážce.


[fotogalerie]

Fotogalerie

Žaluzie Hajný - Sítě proti hmyzu Žaluzie Hajný - Sítě proti hmyzu Žaluzie Hajný - Sítě proti hmyzu Žaluzie Hajný - Sítě proti hmyzu
   Tip: pro zvětšení obrázku na něj klikněte

kontakt

email:
zaluziehajny@seznam.cz

mobil:
+420 602 70 83 60
+420 737 18 33 44

adresa:
Kollárova 213
783 53 Velká Bystřice
mapa

www.zaluzie.net   |   www.zaluzieolomouc.cz
 

Žaluzie Hajný

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, okna, dveře, garážová vrata, brány, markýzy v Olomouci Brně

mobil:
+420 602 70 83 60
+420 737 18 33 44

e-mail:
zaluziehajny@seznam.cz